Hufiec Hrubieszów

Hufiec Hrubieszów  ul. 3 Maja 37 * 22- 500 Hrubieszów * Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   * t. 512335757

ZHP * Chorągiew Lubelska *

Informcja MKSI

Międzyhufcowa Komisja Stopni Instruktorskich podaje do wiadomości terminy spotkań:

10 lutego 2018 r. godz. 13:30 harcówka w Tomaszowie Lubelskim

12 kwietnia 2018 r., godz. 18:00 harcówka w Tomaszowie Lubelskim

14 czerwca 2018 r., godz. 18:00 harcówka w Hrubieszowie

oraz w innych terminach uzgodnionych wcześniej z członkami komisji.

Informacja dla kandydatów na probantów:

Zgodnie z pkt. 1 Trybu zdobywania stopni instruktorskich Regulaminu MKSI przypominamy, że wniosek o otwarcie próby (zał. 2) i karta próby (zał. 3) powinny zostać dostarczone drogą mailową do członków komisji 14 dni przed planowanym spotkaniem.

regulamin MKSI

załącznik wniosek o otwarcie próby

załącznik karta próby