Hufiec Hrubieszów

Hufiec Hrubieszów  ul. 3 Maja 37 * 22- 500 Hrubieszów * Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   * t. 512335757

ZHP * Chorągiew Lubelska *

KSI

Procedura rozpoczęcia próby na phm

Zgodnie z ustaleniami wskazane osoby mogą rozpocząć próbę na podharcmistrza. Możemy to zrobić za pośrednictwem KSI Hufca Puławy. Zgodnie z ustaleniami dn 18.01.2014 planowane jest w Hrubieszowie spotkanie z komisją. Do 10 grudnia proszę o wypełnienie i przesłanie dokumentów w formie elektronicznej

wniosek o otwarcie próby

karta próby

Jeśli chodzi o wybór opiekuna to wybieracie samodzielnie z: phm Teresa Portka, phm Leszek Wołos, phm Monika Wołos

Czas próby proponuję 1 lutego 2014 do 15 marca 2015

Warto także zapoznać się z regulaminem KSI Puławy

Czuwaj Druhno! Czuwaj Druhu !

Jeśli tu jesteś to znaczy że się rozwijasz i chcesz uzyskać kolejny stopień wtajemniczenia harcerskiego. Dobrze trafiłeś to tu znajdziesz informacje co powinieneś zrobić aby uzyskać stopień przewodniczki/przewodnika czy podharmistrzyni/podharcmistrza.

Do zapoznania się WAŻNE Uchwała nr 40/XXXVI Rady Naczelnej ZHP z dnia 6 marca 2011 (system stopni instruktorskich)